Підсумки ринку страхування

      На цю подію чекали всі українські страховики. Журнал Insurance TOP провів Щорічну Презентацію і оголосив лідерів страхового ринку в 2018 році. Сам проект «Insurance Top» – це єдиний відкритий джерело інформації на ринку страхування, що базується на офіційній статистиці страхових компаній і щоквартально публікує підсумки роботи ризикових і лайфових страховиків України. Видається з 2003 року, на їх журналах виховалося не одне покоління страховиків, андеррайтерів, фахівців андеррайтингу, перестрахування і методології, а також брокерів і агентів. Протягом 16 років спеціалізований журнал «Insurance TOP» публікує ексклюзивний контент, який допомагає страховикам і банкірам орієнтуватися в ситуації на страховому ринку і аналізувати показники діяльності його учасників.
      У заході взяли участь понад 150 топ-менеджерів страхових компаній, в тому числі і наші колеги представники МетЛайф України. Наші партнери отримали відразу три диплома “Лідер страхування життя”, “Лідер по накопичувальному страхуванню життя” і “Лідер з корпоративного страхування життя”.

   

      За даними журналу «Insurance Top» страховий ринок України в 2018 році демонстрував активну динаміку кількісних і якісних показників. У загальному рахунку страхові компанії зібрали чисті премії на суму 34,424 млрд грн, це на 20,8% більше, ніж в 2017 році. Обсяг валових премій склав 49,368 млрд грн, що склало на 13,7% більше попереднього року. Питома вага чистих страхових премій у валових страхових преміях за 2018 рік складав 69,7%, що на 4,1% більше в порівнянні з 2017 роком.

     У підсумку, активи на 31 грудня 2018 року зросли на 6,1 млрд грн, що склало на 10,6% більше, а страхові резерви – на 3,8 млрд грн це на 16,6%. У структурі розміщення прийнятих активів на 31.12.2018 поточні рахунки і депозити страховиків в банках склали 34% або 15,2 млрд грн., Державні папери – 19% або 7,9 млрд грн, права вимоги до перестрахувальників-нерезидентів – 8,3% або 3,4 млрд грн і нерухомість                                                                         – 7% або 2,9 млрд. грн.
      Наша компанія Arctur Finance співпрацює тільки з кращими страховими компаніями, які на ринку вже більше 150 років. Одна з таких MetLife з багаторічним досвідом в страхуванні, бездоганною міжнародною репутацією, має справжню повагу до клієнта, готовність змінюватися разом з його потребами та ідеями – «три кити», які допомагають компанії успішно працювати в Україні.