EWL

    В якості однієї з ключових складових глобального ринку праці, Євросоюз стає все більш привабливим для людей з східної Європи і Азії. З моменту заснування в 2007 році, EWL Group пропонує комлексного кадрові послуги, підтримку в працевлаштуванні іноземців, рекрутацію і відбір кандидатів, гарантуючи безпеку і якість послуг, що надаються.

    Агентство East West Link відрізняється на польському ринку незвичайним, повністю професійним підходом до рекрутації іноземців, досі властивим тільки найбільшим агентствам працевлаштування. Для підвищення стандарту управління, компанія ввела унікальну, пристосовану до потреб кадрового агентства систему управління CRM. Компанія має ліцензію з працевлаштування номер 7509, необхідну для ведення проектів за місцевим і міжнародним рекрутингу.

 

    EWL Україна входить до складу міжнародного агентства з працевлаштування EWL, засновник якої є агентство EWL East West Link – лідер на польському ринку з працевлаштування іноземців. Агентство EWL протягом декількох років надає роботу кваліфікованим фахівцям з України. Слід зауважити, що в результаті швидкого розвитку групи EWL, була відкрита штаб-квартира в Києві, Україна.

   Завдяки професіоналізму співробітників компанія завоювала довіру клієнтів і стала одним з перших професійно керованим агентством з працевлаштування іноземців з країн Східної Європи.

   Місія East West Link це будівництво, розвиток і зміцнення професійного помосту між працівниками з країн Східної Європи та Азії і роботодавцями. Ми створюємо нові бізнес – рішення, які гарантують найвищу конкурентоспроможність. Ми досягли високої позиції завдяки нашому прагненню до задоволення вимог роботодавців, які шукають ідеальних для себе працівників, а також підтримці робочих в їх пошуках місця роботи.