Княжа

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «Княжа»

«УСК« Княжа » – українська страхова компанія зі штаб-квартирою в Києві. Входить в австрійській страховій групи «Vienna Insurance Group».

«Княжа» – це надійна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка постійно розвивається.
Компанія працює на ринку України з 1997 року, а з 2005 року – входить до складу міжнародної страхової групи Vienna Insurance Group, що утримує лідируючу позицію на страхових ринках Центральної та Східної Європи і має бездоганну репутацію.

Цінності компанії «VIG» забезпечують орієнтацію і є основою для прийняття рішень. З моменту виникнення компанія управлялася прибутковим бізнесом на основі етичних цінностей, які тепер глибоко вкоренилися в Віденської страхової групи. Завдяки присутності на 25 ринках, перш за все в Центральній і Східній Європі, «VIG» мають глибоке розуміння місцевих умов. Обмін знаннями, ідеями та досвідом всередині Групи є частиною повсякденної діяльності. Різноманітність є одним з факторів успіху та основних цінностей. У певному сенсі, це частина ДНК VIG.

«VIG» спирається на майже 200-річний досвід, щоб максимально ефективно захищати майбутнє клієнтів. Почуття відповідальності та поваги завжди мають вирішальне значення для відносин з клієнтами, діловими партнерами, акціонерами та суспільством в цілому.
Як частина потужної міжнародної групи, СТРАХОВА КОМПАНІЯ «Княжа» гарантує своїм клієнтам високий рівень якості страхового захисту і професіоналізму, порядності, беззаперечне виконання своїх зобов’язань по виплаті страхових відшкодувань.

Страхова компанія «Княжа VIG» є одним з лідерів класичного страхування на українському ринку. Компанія має унікальний досвід професійної діяльності в галузі страхування, що дозволяє пропонувати індивідуальні страхові рішення і забезпечувати якісний сервіс по всій Україні. Це можливо завдяки потужній регіональної мережі і професійній команді, до складу якої входить 25 дирекцій, більше 200 регіональних центрів, 700 співробітників і більше 900 агентів.