МетЛайф

MetLife є провідною корпорацією зі страхування життя і надання програм захисту працівників найбільших компаній у всьому світі. Завдяки своїм представництвам, MetLife займає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи і Близькому Сході. MetLife пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи страхування життя, страхування від нещасного випадку і критичних захворювань, страхування позичальників, а також корпоративне страхування.
         Надійні рішення, які забезпечать вас і ваших близьких довгостроковій матеріальною підтримкою на випадок непередбачених подій і допоможуть зберегти гідний рівень життя вашої родини.

MetLife в Україні
Багаторічний досвід в страхуванні, бездоганна міжнародна репутація, справжню повагу до клієнта, готовність змінюватися разом з його потребами та ідеями – «три кити», які допомагають компанії MetLife успішно працювати в Україні.

MetLife пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи страхування життя, страхування від нещасного випадку і критичних захворювань, а також корпоративне страхування.

 

    Фінансові турботи про ваше здоров’я

     Згідно з даними щорічного дослідження “Індекс здоров’я. Юридичний “, протягом 2017 за допомогою до медичних установ звернулися 77% українців. При цьому тільки 3,8% з них отримали медичні послуги абсолютно безкоштовно, як це гарантує Конституція України, 92,6% купували за свій рахунок лікарські препарати, 80,3% – харчування, 65,2% – постільну білизну. 28,6% всіх сімей в Україні не можуть собі дозволити платити за медичні послуги і купувати ліки за недостатнього рівня доходу.

     Але навіть якщо у людини є можливість виділити з бюджету необхідну для лікування суму, це завжди будуть непередбачувані і незаплановані витрати. В результаті, це скоротить звичні статті витрат, змусить відмовитися від своїх планів щодо купівлі тих чи інших товарів і послуг і, як наслідок, швидше за все, знизить рівень комфорту життя людини.

     Компанія «МетЛайф» пропонує надійну комплексний захист на випадок неприємних, але цілком вірогідних ситуацій в житті. Ми не завжди можемо це запобігти, але ми здатні захистити себе і своїх дорогих людей від негативних наслідків таких подій.

     MetLife в світі – це 150-річна історія фінансової надійності і стабільності, за час якої ми допомагали людям отримати більше тих можливостей, які надає життя. Це найбільша компанія по страхуванню життя в США, займає провідні позиції на більш ніж 20 ринках страхування в Європі, Азії, Латинській Америці та Близькому Сході. У міру того, як ми розширюємо свою присутність на глобальному ринку, наш фокус залишається незмінним – це майже 100 000 000 клієнтів, яким ми надаємо продукти і послуги, фінансову впевненість і бренд, якому довіряють.

       MetLife – це визнаний лідер в корпоративному страхуванні, який поєднує в собі знання локального ринку з глобальними можливостями.